مدیریت پنجشنبه 3 فروردین 1396 02:55 ق.ظ نظرات ()
http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/497/1489600/lkks.jpg

وبسایت هواداران میثم ابراهیمی: برنامه کنسرت‌های نوروزی «میثم ابراهیمی» اعلام شد.

به گزارش «موسیقی ما» این خواننده که به تازگی آلبومش جدیدش با عنوان «تیک» را منتشر کرده، تور کنسرت‌های این آلبوم را با اجراهای نوروزی آغاز خواهد کرد.

«خشایار برزه» تهیه‌کننده آلبوم «تیک» در این باره به «موسیقی ما» گفت: «پس از انتشار آلبوم جدید میثم ابراهیمی، در نظر داشتیم که کنسرت او را در تهران برگزار کنیم که به دلیل نزدیک بودن به پایان سال، این امکان فراهم نشد تا تور کنسر‌ت‌ها را هم‌زمان با سال جدید آغاز کنیم. در حال حاضر اجرا در سه شهر کیش، بندرعباس و کلاردشت برنامه‌ریزی شده و به زودی تاریخ اجرای کنسرت و برگزاری جشن امضا در چند شهر دیگر را اعلام خواهیم کرد.»

بر این اساس، میثم ابراهیمی 3 فروردین (ساعت 1 بامداد 4 فروردین) در تالار شهر جزیره کیش روی صحنه خواهد رفت. این خواننده سپس راهی بندرعباس خواهد شد و 4 فروردین جشن امضای آلبوم «تیک» را در این شهر برگزار می‌کند و یک روز بعد، 5 فروردین 1396، در تالار شهید آوینی بندرعباس هنرنمایی خواهد کرد. ابراهیمی و گروهش سپس از جنوب به شمال کشور سفر می‌کنند تا در کلاردشت مازندران کنسرت برگزار کنند. این کنسرت 7 فروردین 1396 در سالن بعثت این شهر برگزار خواهد شد.

میثم ابراهیمی سومین آلبومش را اسفندماه 1395 منتشر کرد که انتشار این آلبوم در قالب فلش‌مموری بازتاب‌های زیادی داشت.

این خواننده گفت‌و‌گویی مفصل با «موسیقی ما» داشته که به زودی منتشر خواهد شد.